Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

12 травня! Рівненська філармонія представляє: МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ «Аргентинська весна»!

Диригент з Аргентини Раміро Аріста та академічний камерний оркестр філармонії. 

У програмі з творів В.А. Моцарта, Херагдо ді Гюсто та А.П’яццолли. 

12 травня! Органний зал!

Вперше у Рівному - проект «Аргентинська весна»!

Початок о 19.00 годині.

Раміро Аріста є одним з провідних диригентів свого покоління, в пресі про нього пишуть «пристрасний і енергійний» та «здатний оживити музику». З моменту сенсаційного дебюту в Санкт-Петербурзькій філармонії в березні 2010 р., він співпрацював і з іншими філармоніями: з Ярославською філармонією (Росія), з Львівської філармонії (Україна), з Тімішоарською філармонією (Румунія), з Національним симфонічним оркестром Республіки Молдова, Лос-Льянос-симфонічним оркестром Венесуели і Національним симфонічним Болівії.

Основними яскравими подіями у творчості Раміро в 2016 і 2017 роках буде дебют з симфонічним оркестром Антофагаста в Чилі, з Плевен філармонії (Болгарія), з філармоній Брашов і Плоєшті (Румунія) і з філармонічним Дніпропетровську, Закарпатській, Вінницькій, Рівненській та Херсонській (Україна). У поточному сезоні Раміро повертається у філармонію Бакеу і Ботошань в Румунії, виступає з симфонічними оркестрами Орієнте і Санта-Клара на Кубі, з оркестрами міст Шумен, Відін, Враца і Разград в Болгарії, і в містах Лоха і Куенка в Еквадорі. 

Міжнародних масштабів кар’єра Раміро досягла завдяки стажуванню в Маріїнському театрі на запрошення Валерія Гергієва в період з 2008 по 2009 рр. З жовтня 2009 року Раміро був одноголосно обраний художнім керівником і головним диригентом симфонічного оркестру «П'юра» в Перу. Натхненний етикою роботи і талантом Гергієва, Раміро з його оркестром провів близько 220 концертів, представлених практично всім симфонічним циклом Бетховена, Шуберта, Мендельсона, Шумана, Чайковського і Брамса, а також прем’єрою П’ятої симфонії Густава Малера, твором «Моя Країна» Бедржіха Сметани, Фантастичною симфонією Берліоза, Симфонією №1 Шостаковича, а також твором Ріхарда Штрауса «Tod und Verklaerung». 

Раміро Аріста – диригент італійського походження, що родом з Буенос-Айреса, пристрасно захопився музикою ще в ранньому віці, відвідавши знаменитий театр Колон. Крім того, він навчався в Національному музичному університеті в Бухаресті у професора Дмитра Гойя, де був удостоєний стипендії, наданої урядом Румунії. Раміро здатний об’єднати європейські традиції, Балканський фольклор та латиноамериканські ритми, щоб подарувати слухачеві по-справжньому незабутні враження. 

Продаж квитків в касі органного залу. 

Телефон для довідок: 43-01-50, 26 86 09, > 26-67-71, 0968264097, 0962945812 

Завжди раді спілкуванню з Вами! 

organ.rv.ua

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог