Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Джаз-клуб "Джем"

Рівненька обласна громадська оргацізація "Джаз-клуб "ДЖЕМ"

Джем - це не лише щось солодке. “Дж.Ем” – це емоції. Емоції, які виникають у людей, закоханих у ДЖАЗ. “ДЖазові ЕМоції” – ми недарма назвали наше клубне об’єднання саме так. Адже джаз ніколи не був просто музикою. Джаз завжди існував поруч із неповторною атмосферою, насамперед, атмосферою спілкування. Джаз ніколи не був “музикою байдужих”, він завжди об’єднував тих, хто шукав у житті нові емоції, нові враження. Тих, хто звик бачити життя у світлих кольорах.

Ми об’єднуємо таких людей в Рівному. Перший за багато років рівненський джаз-клуб “Джем” був створений насамперед як об’єднання за інтересами. Наші ідеї розділив рівненський бар “Стадіо Паб” – саме тут і оселився новий клуб. Наша мета – об’єднання професійних музикантів, студентів музичних навчальних закладів, людей, які люблять джаз, людей, які полюбляють відпочивати під інтелектуальну музику. Власне, людей, які люблять спілкуватися. Джаз їм у цьому допоможе. Не лише щось комусь розповісти, а й послухати. Вслухатись. У свої ДЖазові ЕМоції!!!

Контакти: 

Тел.: 43-29-73, 0672425169

E-mail: jazzrivne@gmail.com

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог