Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

188 демобілізованих учасника АТО охоплені заходами активного сприяння працевлаштуванню

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Рівненської обласної служби зайнятості нині є сприяння демобілізованим учасникам АТО у працевлаштуванні.

Для цього налагоджено тісну співпрацю з органами місцевої влади та самоврядування, військовими комісаріатами, громадськими організаціями, роботодавцями та волонтерами. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

«Загалом послугами служби зайнятості Рівненщини, починаючи з 2015 року, – додав директор ОЦЗ, – вже скористалися 3120 атовців. Вдалося працевлаштувати 693 особи, 502 колишніх військовослужбовці пройшли професійне навчання». За словами Івана Ткачука, протягом січня цього року послуги служби зайнятості продовжували отримувати 1738 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 1648 осіб.

Заходами активного сприяння працевлаштуванню охоплені 188 демобілізованих учасника АТО, з них працевлаштовано 23 атовці, проходили професійне навчання 161 особа, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 4 особи.

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. 63-38-80 (відділ статистики та прогнозування), 63-36-52 (відділ організаційної та інформаційної роботи)

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог