Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

26 років служіння людям

Рівненська обласна служба зайнятості створена 19 березня 1991 року рішенням виконавчого комітету Рівненської обласної ради народних депутатів. Того року у центрах зайнятості краю було зареєстровано 3834 особи, які потребували допомоги у працевлаштуванні.

З кожним роком служба зайнятості Рівненщини постійно розвивалася і вдосконалювалася, запроваджувалися новітні технології та експериментальні методи роботи. Загалом за 26 років послугами служби зайнятості в області скористалися більше 1 млн. 42 тис. громадян, з них 545 тис. працевлаштувалися, понад 168 тис. безробітних здобули нову професію або перекваліфікувалися, 274 тис. мешканців області працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Фінансову підтримку у започаткуванні власної справи – одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - одержали понад 21 тис. безробітних громадян.

Окрім того, фахівці Рівненської служби зайнятості велику увагу постійно приділяють профорієнтаційній роботі, активно займаючись з учнівською молоддю, навчанню техніці пошуку роботи та прийомам самопрезентації, працевлаштуванню і супроводу неповнолітніх та людей з інвалідністю.

У своїй роботі використовують найсучасніший досвід у наданні соціальних послуг роботодавцям і населенню.

Служба зайнятості Рівненщини розширює коло соціальних партнерів і тісно співпрацює з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування, профспілками та іншими соціальними партнерами.

Нині служба зайнятості перебуває на етапі реформування та модернізації. В сучасних умовах ринку праці запроваджуються нові підходи та форми роботи, у т. ч. з підбору персоналу для задоволення кадрових потреб роботодавців. Розширюються можливості клієнтів користування інтернет-послугами державної служби зайнятості, здійснюється активна робота й у плані сприяння підвищенню конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці.

Фахівці Рівненської служби зайнятості чимало уваги приділяють формуванню змін і пропозицій до норм чинного законодавства в сфері зайнятості, сумлінно виконують свою роботу не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням серця, совісті та покликом душі, адже всіх об’єднує одна справа – служіння людям.

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. 63-36-52 (відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи)

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог