Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Центр реабілітації нейротравми запрацював на Рівненщині

Як повідомляють у прес-центрі Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України, в населеному пункті Клевань, що на Рівненщині, запрацював перший в Україні Центр реабілітації наслідків нейротравм для учасників антитерористичної операції (АТО).

Учасникам АТО допомагатимуть боротися з наслідками тяжких черепно-мозкових і спінальних травм у Рівненському обласному госпіталі у селищі міського типу Клевань. Це перше таке відділення в системі МОЗ України.

Центр облаштували сучасним обладнанням. Тут 50 ліжок, курс лікування в середньому становить 180 днів. Пацієнти можуть пройти реабілітацію та отримати терапевтичний супровід супутніх захворювань, скористатися повним спектром оздоровчих процедур госпіталю.

«Кілька місяців напруженої роботи МОЗ спільно з Урядом та небайдужими людьми. Результат — центр реабілітації в Клевані. Тепер він приймає наших громадян, надаючи якісну та безплатну допомогу. Якщо родина пацієнта продає останнє, щоб поставити його на ноги, або рік чекає в чергах на безплатне лікування, то в країні щось не так. Тепер нарешті з’явилося місце, де чудові фахівці у прекрасних умовах нададуть всебічну допомогу», — сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

Це хороший приклад співпраці держави, області, працівників госпіталю, міжнародних експертів. Це той випадок, де пацієнт — у центрі уваги.

http://www.umj.com.ua/article/118408/tsentr-reabilitatsiyi-nejrotravmi-z...

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог