Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Центр розвитку підприємництва відкрили у Рівному

У рамках проведення Дня підприємництва в Рівненському міському центрі зайнятості відбулися круглий стіл «Підтримка та розвиток підприємництва – турбота спільна» та презентація Центру розвитку підприємництва.

Учасники дійства – керівники Рівненської обласної служби зайнятості, представники органів місцевого самоврядування, керівники управлінь, установ, голови громадських організацій та благодійних фондів, успішні підприємці, засоби масової інформації. Усього понад 20 гостей.

Заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок звернулася до учасників круглого столу: «Перед нами стоїть питання, як нам всім разом зберегти тих людей, які в непростих умовах сьогодення працюють самі і створюють робочі місця іншим. Що кожен з нас може зробити? Тому ми і відкриваємо центри розвитку підприємництва. Служба зайнятості надаватиме безкоштовні послуги не лише безробітним, які планують започаткувати власну справу, а й підприємцям, які уже працюють».

Вона зазначила, що за сприяння служби зайнятості з початку року 42 особи отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності за рахунок Фонду.

«Кошти, на перший погляд, невеликі, але перші кроки у бізнесі можна робити. Деякі колишні безробітні, розпочавши власну справу за сприяння служби зайнятості, забезпечили роботою не лише себе, а й створили додаткові робочі місця» - сказала вона.

У ході проведення заходу сторони обмінялися думками щодо питань розвитку та підтримки підприємництва. Відбулася активна, жвава дискусія. Як результат - пропозиції щодо подальшої роботи Центру розвитку підприємництва з подальшим підписанням багатосторонньої угоди стосовно діяльності Центру.

Заступник директора Рівненського міського центру зайнятості Світлана Ротар висловила сподівання, що започаткування роботи Центру розвитку підприємництва стане важливим кроком на шляху реальної підтримки для осіб, які бажають започаткувати свою власну справу, для підприємців-початківців та й для тих, хто вже має досвід ведення власного бізнесу. Адже, метою створення Центру є формування зручного інформаційного простору для клієнтів ЦРП, розбудова системи консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи.

Відтепер у Центрі можна буде отримати консультацію з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання; ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності; податкового законодавства; відкриття рахунків у банківських установах; оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності; отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги; пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин.

У день відкриття Центру розвитку підприємництва у міському центрі зайнятості було проведено ряд заходів з орієнтації на підприємництво.

Для безробітних громадян провели майстер-клас за участю представників РЦПТО ДСЗ за професією «Виробник художніх виробів з лози»; семінар на тему «Як розпочати свій бізнес». Для роботодавців – це семінари-тренінги «Техніка підбору персоналу. Співбесіда з кандидатом», «Поради бувалого», у ході проведення останнього досвідчені бухгалтери ділилися досвідом з «новачками-підприємцями» та молодими бухгалтерами, які ведуть бухгалтерський облік фізичних осіб-підприємців.

Відбулася презентація громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», розділ «Підприємництво». Задля підвищення рівня поінформованості всіх зацікавлених сторін в подальшому планується створення в соціальній мережі Фейсбук групи учасників Центру розвитку підприємництва.

Тетяна Новорок повідомила, що подібний центр вже працює у Сарненському районному центрі зайнятості, а наприкінці серпня - буде відкритий у Дубенському міськрайонному центрі зайнятості.

Рівненський обласний центр зайнятості

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог