Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

До уваги видавців Рівненщини!

Міністерство культури розпочинає прийом пропозицій від суб'єктів видавничої справи щодо відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек.

До розгляду приймаються пропозиції щодо відбору книг (у тому числі для дітей та юнацтва), виданих протягом 2015 – 2017 років, і які за цільовим призначенням належать до науково-популярних, довідкових, літературно-художніх чи громадсько-політичних.

Пропозиції приймаються від суб’єктів видавничої справи, внесених до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції ( далі – Видавці).

Видавці до Міністерства культури України подають:

  • лист-подання на ім’я Міністра культури України, підписаний повноважним представником;
  • перелік україномовних книг, що пропонуються для поповнення фондів публічних бібліотек, за формою згідно з додатком;
  • розрахунок ціни пропозиції (ціна повинна включати вартість україномовних книг та вартість витрат на доставку україномовних книг до обласних центрів (у тому числі до Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій) та міста Києва), засвідчений підписом повноважного представника та печаткою Видавця;
  • по одному примірнику кожної україномовної книги, яка пропонується для Відбору.

Крім цього, надаються завірені в установленому порядку копії:

  • документів, що підтверджують наявність у Видавця виключних майнових прав інтелектуальної власності на твори, запропоновані для Відбору;
  • свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції; статуту Видавця – юридичної особи;
  • документів, що підтверджують повноваження представника Видавця.

Пропозиції подаються Видавцями особисто або надсилаються поштою з 26 липня по 15 серпня (включно) 2017 року.

Просимо звернути увагу, що:

  • до розгляду не приймаються пропозиції щодо відбору книг, які були видані за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів;
  • пропозиції, подані з порушенням встановлених строків та вимог, не розглядаються.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, Міністерство культури України.

Прийом документів здійснює: Відділ літератури, читання та бібліотечної справи управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України.

Контактний телефон: 234-15-61.

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245257538&ca...

Причіплений файлРозмір
dodatok.doc30 КБ
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог