Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Енергоблок №3 РАЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт

Станом на 8 годину 8 грудня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1850 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

8 грудня 2017 року о 0:01 відключено від енергомережі енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 228 календарних діб. Під час ремонту проводитимуться регламентні та понадрегламентні роботи. Також великий обсяг робіт буде виконано згідно з Програмою продовження терміну експлуатації блоку.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 58,3 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 418,8 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 18 млрд. 738,5 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

https://www.rnpp.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог