Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Голова та посадовці Рівненської облради поїхали на навчання до Польщі

Цього тижня начальники відділів виконавчого апарату обласної ради та голова Микола Драганчук перебувають з навчальним візитом у Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі.

У межах програми «Study Tours to Poland» вони ознайомлюються з польським досвідом у сфері місцевого самоврядування. У перший день стажування директор програми «Study Tours to Poland» Мирослав Скурка розповів про реформи та структуру польського самоврядування і те, як проходила «децентралізація по-польськи» й чим може бути корисним польський досвід для України. Дискутували на тему умов соціально-економічного розвитку в сучасній Польщі.

Загалом під час поїздки працівники обласної ради зможуть вивчити роботу органів місцевого самоврядування Польщі, ознайомитися з діяльністю сеймику воєводства, маршалка воєводства, воєводи, повіту та гмін.

Крім того, планують вивчити, як залучати грантові кошти, як їх раціонально використовувати та звітувати про виконання грантових проектів. «Study Tours to Poland» — це програма навчальних візитів до Польщі студентів, молодих спеціалістів та професіоналів з країн Східної Європи.

«Study Tours to Poland» існує з 2004 року і є частиною програми Польсько-американського фонду свободи «Перетворення в регіоні» — RITA. Серед учасників програми — представники України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Киргизстану та Таджикистану.

https://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=78869

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог