Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в м. Рівному

Якщо вам цікаво дізнатися про стан дотримання Прав людини в Рівному та області, ключові та системні проблеми, з якими зіштовхуються пересічні громадяни, коли їхні права порушуються, способи та алгоритми захисту своїх прав, а також – як якісно та правильно складати заяви та скарги, де та яким чином отримати правову допомогу – запрошуємо вас відвідати захід, який організовується громадською приймальнею УГСПЛ в м. Рівному.

Також під час прес-конференції будуть презентовані недавні видання Української Гельсінської спілки з прав людини: Збірник успішних історій мережі громадських приймалень УГСПЛ та “Буквар скаржника”.

На заході будуть присутні представники Рівненського обласного Управління юстиції та співробітники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Рівненській області, а також координатор та юрист громадської приймальні.

Під час зустрічі ви зможете поспілкуватися із учасниками прес-конференції, задати їм запитання, які вас цікавлять та отримати корисну літературу на правову тематику.

Дата та час проведення заходу: 16 лютого 2017 року, четвер, початок об 11.00 Місце: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, вул. Короленка, 7, м. Рівне, актова зала, ІІ поверх.

Акредитація журналістів за телефоном 067 363 41 31, адреса електронної скриньки: jur.dopomoga.rivne@gmail.com, контактна особа: Марія Цип’ящук

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог