Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Із 11 серпня в Рівному почала діяти міська державна архітектурно-будівельна інспекція

«Частина містобудівних повноважень передається на місто Рівне. Відтепер з усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, мешканці обласного центру можуть звертатися до новоутвореного органу.

Контролювати будівництво потрібно, і воно повинне відбуватися згідно з чинними нормами і правилами. Утворення міського ДАБІ тепер дозволить це робити ефективніше», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області Олексія Муляренка.

Як повідомив керівник новоутвореної інспекції Віталій Самчук, його колектив унеможливить факти самочинного будівництва в обласному центрі та спорудження об’єктів з відхиленням від проектів.

Знаходитиметься інспекція на вулиці Лермонтова, 6. У тому приміщенні, де за часів планової економіки розміщувалася Державна архітектурно-будівельна інспекція міста Рівного.

Нагадаємо, власної архітектурно-будівельної інспекції у Рівному тривалий час не було. Як стверджували міські чиновники, це призвело до спорудження в місті ряду об’єктів без дозволів та з порушеннями будівельних правил

. http://zik.ua/news/2017/08/11/u_rivnomu_stvoryly_misku_derzhavnu_arhitek...

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог