Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Майже 2 млн. грн. заборгованої зарплати погасили на підприємствах, перевірених інспекторами Держпраці у І кварталі

У І кварталі 2017 року фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели 8 перевірок підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Сума їх заборгованості на час перевірок складала 13391,8 тис.грн для 3502 працюючих.

У результаті складено 7 протоколів, внесено 8 приписів; виплачено 1785,13 тис. грн. заборгованої заробітної плати 729 працюючим. Під час перевірок виявлені порушення щодо виплати індексацій та компенсацій працюючим.

Впродовж І кварталу до Управління надійшло 235 звернень з питань праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування. Проведено 198 перевірок з питань праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування, видано 120 приписів, складено 59 протоколів про адміністративні правопорушення.

Кількість рішень суду про притягнення порушника до адміністративної відповідальності – 17; кількість подань про притягнення до дисциплінарної відповідальності – 3.

У першому кварталі 2017 року планово перевірено 37 суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, проведення атестації робочих місць за умовами праці, вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Здійснено 183 перевірки виробничих об’єктів, у т.ч. 79 позапланових. Виявлено 948 порушень законодавства та нормативно-правих актів з охорони праці та промислової безпеки, усунено 611. За порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності було притягнуто 2 керівника підприємств. За результатами перевірок підприємства здійснили 5 самостійних призупинень виробництва (виконання робіт).

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог