Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Майже 300 мешканців Рівненщини мають власний електронний кабінет платника податків

Майже 300 мешканців Рівненщини мають власний електронний кабінет платника податків«Для можливості використовувати цей та інші електронні сервіси, необхідно отримати цифровий підпис, який на Рівненщині безкоштовно видають у трьох пунктах реєстрації користувачів: у податкових інспекціях міст Рівне, Сарни та Дубно. Так званий, електронний підпис - ключ забезпечує доступ до сучасних електронних сервісів Міндоходів, які значно заощаджують особистий час платників податків, адже дають можливість у будь-який зручний час формувати та надсилати звітність, перевіряти сплату податків, переглядати податковий календар», - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів області Дмитро Зайцев.
З початку року платники податків Рівненщини отримали близько 12 тисяч посилених сертифікатів відкритих ключів. Таким чином, власниками цифрового підпису в області є понад 30 тисяч осіб.
Вони при потребі можуть скористатися сервісами податкового відомства, такими як «Електронний кабінет платника податків», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ», «Інформаційно - довідковий ресурс», «Електронна митниця», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Пульс», «Електронна звітність», «Декларування он-лайн» та інші.
ГУ Міндоходів у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог