Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Майже 4,5 тисяч порушень з охорони праці виявили на підприємствах Рівненщини інспектори за 9 місяців

Підсумки роботи за 9 місяців підбили на засіданні Колегії Управління Держпраці у Рівненській області, яке відбулося під головуванням начальника Управління Юрія Наконечного. Серед головних питань – наглядова діяльність.

Про результативність у сфері охорони праці та промислової безпеки поінформував учасників засідання перший заступник начальника Управління Микола Нос. Так, інспектори провели 108 планових та 165 позапланових перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, проведення атестації робочих місць за умовами праці, вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У тому числі здійснено 42 перевірки виконання суб’єктами господарювання приписів щодо усунення порушень з охорони праці, виданих за результатами проведених планових перевірок. Перевірено 789 виробничих об’єктів, у в т.ч. 258 позапланово, 17 об’єктів підвищеної небезпеки.

Протягом звітного періоду виявлено 4478 порушень законодавства та нормативно-правих актів з охорони праці та промислової безпеки. З них усунено 3631 порушень, що становить 81 % виявлених порушень. У 2016 році за аналогічний період було усунено 78% виявлених порушень.

У середньому під час проведення перевірки одного суб’єкта господарювання виявлено 16 порушень, а одного виробничого об’єкта - 5,6 порушень нормативно-правих актів з охорони праці та промислової безпеки.

До адміністративного суду направлено 9 позовних заяв щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт . Отримано 5 рішень суду щодо призупинення (зупинення, обмеження) виробництва, виконання робіт, прийнятих за результатами розгляду позову Управління.

За порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності було притягнуто 38 працівників, у т.ч. 29 керівників підприємств. Сума накладених штрафів складає 18110 грн. Загалом Управління Держпраці у Рівненській області має 21393 піднаглядних суб'єктів господарювання і 78491 виробничих об’єктів.

На засіданні колегії також розглянули низку питань, що стосуються підсумків роботи в частині трудового законодавства, розслідування нещасних випадків, проаналізували діяльність відділу з питань гігієни праці, сектору експертизи умов праці при проведенні перевірок з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці, претензійно-позовну роботу Управління та інше.

Було заслухано про стан заборгованості із виплати заробітної плати в КП «Здолбунівкомуненергія» та дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в ТОВ «Світовид».

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог