Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Майже 90 дітей оглянули кардіологи "Інституту серця"

7 липня у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука працювали дві бригади фахівців з “Інституту серця МОЗ України». Керівництво всесвітньовідомої установи направило до Рівного команду фахівців.

- Всього за день фахівці «Інституту серця» оглянули 130 пацієнтів, з них 88 діти. На прийомі були 30 післяопераційних хворих. Крім того 27 пацієнтів з загального числа обстежених потребують оперативного втручання найближчим часом, 66 - динамічного спостереження за станом серця, - розповів головний лікар у Рівненського обласного клінічноого лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик. – Столичні лікарі-кардіохірурги проводять прийом на базі РОКЛДЦ щоквартально. Однак при потребі такі консультації ми можемо організовувати частіше.

Для запису на прийом необхідно звертатись до кардіологів РОКЛДЦ ім. В.Поліщука та філії “Інституту серця” у Рівному. До речі, постійно діюча філія Державної установи “Інститут серця” на базі Рівненського діагностичного центру працює вже більше року.

Спеціалісти філії - кардіологи, лікарі з функціональної діагностики, дитячий кардіоревматолог, щоденно ведуть прийом пацієнтів з метою діагностики кардіохірургічних захворювань, здійснюють післяопераційний супровід уже прооперованих хворих, проводять запис на безкоштовні консультації кардіохірургів ДУ “Інститут серця міністерства охорони здоров’я України”.

http://takeinfo.net/news/view/mayje_90_ditey_oglyanuli_kardiologi_Instit...

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог