Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Майже тисяча жителів Рівненщини звернулася до Управління Держпраці за 9 місяців 2017 року

Протягом 9 місяців 2017 року до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 650 звернень громадян, що на 292 звернення більше проти аналогічного періоду 2016 року. З них: заяв – 592 (9 місяців 2016 – 320), скарг – 58 (9 місяців 2016 – 38).

За звітний період надійшло 25 повторних звернень, 41 дублетне, 32 колективних. З урахуванням колективних звернень до Управління звернулися 977 громадян (9 місяців 2016 року - 633).

Через органи влади до Управління надійшло 184 звернення громадян (9 місяців 2016 року - 141). З них від КМУ - 2, через Рівненський обласний контактний центр – 64, уповноважену особу - 4 (9 місяців 2016 року - 0). З Урядової гарячої лінії надійшло 271 звернення.

Найбільше громадян турбували питання праці і заробітної плати - 620 (9 місяців 2016 року - 330), що на 290 звернень більше порівняно з минулим роком. У тому числі: щодо недотримання вимог виплати мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року - 56 звернень; з питань легалізації заробітної плати - 50; з питань переведення на неповний робочий день у зв’язку з підняттям мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року – 18.

Громадяни також зверталися з питань: невиплати розрахункових коштів при звільненні; звільнення та поновлення на роботі; невиплати заробітної плати та індексації заробітної плати; неоплати листків з тимчасової втрати працездатності; невиплати середнього заробітку мобілізованим та призваним на військову службу; щодо сприяння в отриманні уточнюючих довідок про роботу на підприємствах; надання роз'яснення щодо правильності нарахування та виплати мінімальної заробітної плати; надання додаткових соціальних відпусток та інших норм трудового законодавства.

З питань охорони праці отримано 16 звернень. Серед порушених питань: проведення розслідувань нещасних випадків; порушення норм техніки безпеки при подачі тепла в житлові будинки, введення в дію та експлуатацію автомобільних газозаправних пунктів без дозвільних документів, проведення електромонтажних робіт без дозвільних документів, незабезпечення спецодягом та спецвзуттям працівників гірничої дільниці.

Отримано та розглянуто 7 звернень, які стосувалися питань діяльності місцевих органів виконавчої влади (9 місяців 2016 року - 3).

На особистий прийом звернулися 8 громадян, яких турбували питання праці і заробітної плати. В серпні 2017 року проведено онлайн-прийом громадян Рівненської області за участю Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги. На онлайн-прийом звернулися 3 мешканці м. Рівне, які порушували питання охорони праці та праці і заробітної плати.

З пільгових категорій громадян до Управління звернулися 54 особи. Найбільше звернень надійшло від мешканців м. Рівне та Рівненського району – 313, м. Вараш та Володимирецького району – 37, м. Сарни та Сарненського району – 19, м. Здолбунів та Здолбунівського району - 15, смт Рокитне та Рокитнівського району – 13, м. Дубно та Дубенського району - 11, м. Березне та Березнівського району – 10.

За результатами розгляду звернень: 221 – вирішено позитивно; 250 – надані письмові роз’яснення в межах повноважень Управління, 32 – відмовлено у задоволенні з відповідних причин.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» 79 звернень не підлягали розгляду. 26 звернень направлено за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян». 11 звернень було відкликано заявниками. У стадії розгляду перебуває 5 звернень громадян. Питання, які остаточно не вирішені, залишаються на постійному контролі керівництва Управління.

На офіційному веб-сайті Управління в рубриці «Звернення громадян» розміщується інформація про графіки особистого прийому громадян керівництвом Управління, матеріали про підсумки роботи зі зверненнями громадян щокварталу

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог