Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Михайло Романчук у Копенгагені завоював золото на чемпіонаті Європи-2017 з плавання на короткій воді дистанції 1500 метрів вільним стилем

«Приємно, коли писали, що Михайло і його тренер рівняни. Але боляче усвідомлювати, що професійну підготовку, тренування на гідному рівні спортсменам доводиться проводити далеко від дому.

Саме тому, маємо докласти максимум зусиль, аби втримати спортивних вундеркіндів у себе в місті. І будівництво спорткомплексу на вулиці Макарова в Рівному з сучасним 50-метровим басейном може стати першим кроком до цього», - зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час зустрічі зі спортсменом та його тренером. Голова ОДА вручив чемпіону та його тренеру пам’ятний годинник та сертифікати на грошову винагороду. Крім того, обласною владою погоджено клопотання щодо відзначення спортсменів державними нагородами. http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/50245.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог