Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Міжнародний день волонтера у твоєму місті!!!

2-го грудня 2017 року о 14 годині Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (Рівне, вул.Короленка, 6) відзначатиме Міжнародний день волонтера.

«Жива волонтерська бібліотека» - захід, що пропонується цього дня громаді міста, покликаний познайомитися зблизька з добровольцями, які свій вільний час витрачають на благо суспільства, віддаючи талант, енергію різним акціям, щоб захистити свою країну, підтримати знедолених, подолати бідність, поліпшити навколишнє середовище, не очікуючи за це ніякої винагороди.

Запрошуємо всіх волонтерів, що працюють на теренах волонтерського руху в нашому місті, долучитися до цієї акції, де кожний матиме змогу дізнатися, як волонтерство допомагає реалізувати свою громадянську позицію, як кожен може впливати на розвиток своєї громади чи допомогти іншим отримати безцінний професійний досвід та розвинути свої навички.

http://libr.rv.ua/ua/info/47/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог