Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

На енергоблоці №3 РАЕС проводяться пускові операції

16 лютого о 23:08 під час проведення, після планово-попереджувального ремонту, пускових операцій, а саме синхронізації турбогенератора ТГ-5 енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000) з мережею, стався збій у системі збудження ТГ-5, що призвело до зупинення реактора.

О 23:55 параметри енергоблоку були стабілізовані, реакторна установка переведена у режим «гаряче зупинення». Попередня оцінка події за шкалою ядерних подій ІНЕС: «нижче шкали». Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Наразі на енергоблоці проводиться повторне виведення реакторної установки на мінімальний контрольований рівень потужності з орієнтовним часом підключення до мережі до кінця доби 17 лютого.

Станом на 8 годину 17 лютого у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1860 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 44,8 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця –720,1 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 1 млрд. 790,0 млн. кВт год електроенергії. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

http://www.rnpp.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог