Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

На Рівненщині 56 відсотків перевірених роботодавців порушують трудове законодавство

Станом на 01.09.2017 року головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 356 перевірок, з них планових – 138.

Перевірено 289 роботодавців (підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців, філій, відокремлених підрозділів тощо). У 162 з них виявлено порушення трудового законодавства.

На усунення виявлених порушень посадовим особам підприємств, установ та організацій області внесено 208 приписів, 205 з яких виконано у встановлені терміни. Складено та передано до суду 84 протоколи. Сума штрафних санкцій, які накладено на посадових осіб, винних у порушенні трудового законодавства та законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування – 10,251 тис. грн Матеріали 8 перевірок з ознаками злочину направлено на розгляд до правоохоронних органів.

Окрім того, за порушення законодавства про працю, винесено 106 постанов про накладення штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України на загальну суму 534,400 тис. грн. З них суб’єкти господарювання вже сплатили 281,600 тис. грн.

Також з початку року фахівці Управління перевірили 17 підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Сума заборгованості на підприємствах-боржниках станом на день перевірки становила 79090 тис. грн. для 7504 працівників. В результаті вжитих заходів виплачено заборгованість із заробітної плати в сумі 16839 тис. грн. для 4106 працівників.

Перевірками на 38 суб’єктах господарювання виявлені порушення вимог законодавства щодо проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці, на 22 – порушення з питань працевлаштування інвалідів.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог