Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

На Рівненщині видано понад 12 тисяч електронних ключів

На Рівненщині видано понад 12 тисяч електронних ключівЗ початку року, послуги електронного цифрового підпису у акредитованих центрах сертифікації ключів Міндоходів отримали  понад 2,4 тисячі юридичних осіб та 9,6 тисяч фізичних осіб області. Порівняно  з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у 1,5 раза.
«На Рівненщині цифровий підпис можна отримати безкоштовно у трьох відокремлених пунктах реєстрації користувачів: у містах Рівному, Дубно та Сарнах. Наявність електронних ключів забезпечує доступ до сучасних електронних сервісів Міністерства, що значно заощаджує особистий час платників податків», - підкреслює в.о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.
Нагадаємо, що Акредитований центр сертифікації ключів використовує два посилені сертифікати відкритого ключа.  Такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку та посилює захист інформації від сторонніх осіб.
 

Головне управління Міндоходів у Рівненській області
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог