Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

На Рівненщині відбудеться молодіжний фестиваль «Горлиця»

Фестиваль "Горлиця"Він триватиме упродовж трьох днів – із 22 по 24 липня на теренах «Надслучанської Швейцарії» - у селі Маринин (в урочищі Щербовець) Березнівського району. Програма фесту насичена. Під час концертів заплановані виступи гуртів “Гайдамаки” (м.Київ), «Qamo Грядеши» (Київ), “ТаРУТА” (Полтава), «WRUNA» (Березне),   «Хуткі Смоўж»  (Білорусь),“AtmAsfera” (м.Київ) “Verlibenа” (Сімферополь), “КораЛЛі” (Івано-Франківськ), “Русичі” (Білгород-Дністровський) “Друже музико” (Білгород – Дністровський) та інших.

На гостей також чекають найрізноманітніші майстер-класи – від гри на кобзі, поліського танцю та виготовлення традиційної ляльки-мотанки до боді-арту. Запланована й дегустація страв, які готують лише у Березнівському районі,  ярмарок від кращих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з усієї України, а ще конкурси та забави. За словами заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова, цей фест – одне з численних дійств, яке привабить на Рівненщину любителів подорожувати. Зрештою, кожне село має потенціал для того, аби стати частиною туристичної інфраструктури.
Детальніше про програму молодіжного фестивалю «Горлиця» можна дізнатися на сайті www.gorlica.org.ua.
http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/11774.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог