Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

На Рівненщині відзначили 74-ту річницю першого бою УПА

У ніч з 7 на 8 лютого 1943 року у Володимирці відбувся перший наступальний бій відділу УПА під командуванням Григорія Перегійняка – «Коробки». Сотня атакувала містечко і визволила його жителів від окупантів. Цим боєм УПА відкрила антинацистський фронт.

З нагоди 74-річчя першого бою УПА біля меморіальної дошки, встановленої на фасаді Володимирецького краєзнавчого музею, зібрались влада, громадськість та молодь не лише з Рівненщини, а й сусідньої Волині.

Присутній на вшануванні безпосередній учасник першого бою УПА Степан Бакунець розповів назагал історію своєї причетності до загонів УПА: «Ми рабами не були і не будем, і коли колись ми нишком казали такі слова, то тепер я на повен голос вам кажу – "Слава Україні!».

Участь у відзначенні цієї дати взяла представниця Інституту національної пам’яті України, кандидат історичних наук Леся Бондарук, котра закликала усіх присутніх записувати спогади очевидців тих подій та передавати до інституту. «Нам потрібна ваша допомога у пошуку інформації для відновлення історичної пам’яті про такі події», - звернулася до усіх Леся Бондарук.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/45157.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог