Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Підсумки - 2016: понад 700 перевірок дотримання трудового законодавства

У 2016 році головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 718 перевірок додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На усунення виявлених порушень посадовим особам підприємств, установ та організацій внесено 506 приписів. За ст.41 КУпАП складено та передано до суду 361 протокол та 9 протоколів за ст.188-1 КУпАП.

До правоохоронних органів передано матеріали 14 перевірок додержання законодавства про працю, з ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.172 та ст.175 Кримінального кодексу України.

Внесено 42 пропозиції про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, з вини яких допущено порушення.

Судами завершено 199 адміністративних проваджень, з них 106 - з накладанням штрафних санкцій, на суму 62 371,0 грн. Винесено 154 постанови про накладання штрафних санкцій відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України на загальну суму 763 450,0 грн. З них суб’єктами господарювання сплачено 210 550,0 грн.

У 2016 році проведено 29 перевірок підприємств, які несвоєчасно здійснюють виплату заробітної плати найманим працівникам. Заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках на час перевірок складала 8932,42 тис. грн. для 1994 працівника. В результаті вжитих заходів найманим працівникам виплачено 7114,78 тис. грн заборгованої заробітної плати.

Перевірками виявлено порушення:

- на 55 суб’єктах господарювання – вимог законодавства щодо проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці;

- на 12 – з питань працевлаштування інвалідів; - на 8 – гарантій військовослужбовців і мобілізованих;

- на 33 – вимог законодавства щодо мінімальних державних гарантій в оплаті праці. З метою легалізації заробітної плати та оформлення належним чином трудових відносин перевірено 26 суб’єктів господарювання.

Встановлено, що без укладення трудового договору використовувалась праця 26 чоловік, 21 особу допущено до роботи без повідомлення ДФС. Окрім того, 57 працівників виконували роботу на підставі цивільних договорів, що мали ознаки трудового договору.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог