Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

План липня з виробництва електроенергії РАЕС виконано на 102,4%

Енергоблоками Рівненської АЕС за липень вироблено 1,419 млрд. кВт год електроенергії, що на 334,5 млн. кВт год більше, ніж минулого року. Планове завдання місяця з виробництва електроенергії виконано на 102,4 %.

З початку року РАЕС вироблено 11 млрд. 125,8 млн. кВт год електроенергії, що більше минулорічного показника на 666,5 млн. кВт год. Виконання річного плану станом на поточну добу становить 102,3%.

Станом на 8 годину 1 серпня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1760 МВт.  Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) триває 28-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. На парогенераторах проводиться вихорострумовий контроль теплообмінних труб та заміна штуцерів продувки. Триває ремонт турбогенератора ТГ-6. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 41,8 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 1 млрд. 419,4 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 11 млрд. 125,8 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

https://www.rnpp.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог