Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Погода в Рівному та Рівненській області на п'ятницю, 9 вересня

Погода в Рівному на 9 вересняУ п'ятницю в Рівненській області збережеться мінлива хмарність.

У Рівному, Зарічному, Кузнецовську, Дубно, Радивилові, Рокитному, Сарнах, Костополі пройде невеликий дощ. Температура повітря вночі до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22. Вітер змінний, в основному північно-західний, 5-10 м/с. На вихідних очікується мінлива хмарність, переважно без опадів.

 

 

Погода в Україні на п'ятницю, 9 вересня.

 

У п'ятницю в Україні збережеться мінлива хмарність. На всій території країни пройдуть короткочасні дощі. Температура повітря в регіонах знизиться до +8...+13 вночі і до +15...+25 градусів удень. Вітер переважно північний і північно-східний, 5-10 м/с.

 

У північних областях очікується мінлива хмарність. На всій території регіону пройдуть короткочасні дощі. Вночі повітря прогріється до +12 градусів, удень – до +16. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У південних областях буде хмарно з проясненнями, місцями можливі дощі. Вночі очікується зниження температури до +16 градусів, удень – до +19...+23. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У Криму очікується мінлива хмарність. У регіоні пройдуть дощі. Вночі температура повітря складе +18 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +19 до +25 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У східних областях хмарно з проясненнями, переважатиме дощова погода. Вночі +13...+16 градусів, денна температура повітря складе +14...+18. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У західних областях очікується мінлива хмарність, на всій території регіону пройдуть дощі. Температура повітря підвищиться вночі до +12...+16 градусів, удень – до +14...+18. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У Карпатах збережеться хмарна погода з проясненнями, місцями пройдуть дощі. Температура повітря вночі від +11 до +14, вдень до +17 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність, на більшій частині регіону – дощі. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+14 градусів, удень – від +15 до +17. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог