Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Понад 2,5 тисячі порушень з охорони праці виявили інспектори Держпраці на підприємствах Рівненщини у І півріччі

У першому півріччі 2017 року фахівці Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 74 планових перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, проведення атестації робочих місць за умовами праці, вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Перевірено 458 виробничих об’єктів, у т.ч. 166 - позапланово. Протягом звітного періоду виявлено 2541 порушень законодавства та нормативно-правих актів з охорони праці та промислової безпеки, усунено 1969 порушень.

За результатами перевірок здійснено 5 самостійних призупинень виробництва (виконання робіт).

За порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 8 працівників, в т.ч. 8 керівників підприємств. Загальна сума накладених штрафів складає 5100 грн.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог