Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Понад 300 звернень надійшло за 4 місяці 2017 року до Управління Держпраці у Рівненській області

За звітний період фахівці Управління Держпраці у Рівненській області розглянули 305 звернень громадян та надали на персональному прийомі 441 усне роз’яснення чинного законодавства про працю, гігієну праці, зайнятість населення та державне страхування.

Серед звернень: 4 повторних, 8 дублетних, 15 колективних.

З урахуванням колективних звернень за 4 місяці 2017 року до Управління звернулися 414 громадян. Розглянуто 142 звернення, що надійшли з Урядової гарячої лінії, та 23 - з Рівненського обласного контактного центру.

Найбільш актуальною групою питань, порушених у зверненнях, є праця і заробітна плата – 294. З них: щодо недотримання вимог виплати мінімальної заробітної плати - 47; з питань легалізації заробітної плати - 23; з питань переведення на неповний робочий день у зв’язку з підняттям мінімальної заробітної плати – 12 звернень.

З питань охорони праці (промислової безпеки) отримано 6 звернень. З пільгових категорій громадян до Управління звернулися 24 особи.

Найбільше звернень надійшло від мешканців м. Рівне та Рівненського району – 103, м. Вараш та Вараського району – 22 , м. Сарни та Сарненського району – 6 , м. Дубно та Дубенського району  5.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог