Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Професійне навчання – ефективне працевлаштування

На Рівненщині з робочим візитом перебував заступник директора Державного центру зайнятості Сергій Офіцеров. Він ознайомився з роботою обласної служби зайнятості, зокрема, організацією професійного навчання безробітних. Так, в Україні є лише десять регіональних центрів профтехосвіти, один із них – на Рівненщині. Відтак, на його базі нові професії опановують не тільки краяни, але і слухачі з інших областей.

Тим часом Рівненський центр професійно-технічної освіти діє вже понад двадцять років, розповів директор закладу Олександр Калюх. На його базі навчаються або ж підвищують кваліфікацію ті, чия професія стала неактуальною на ринку праці, або ж краяни, які потребують нових професійних навичок та умінь. Водночас освітні послуги в центрі надають, враховуючи перспективи розвитку регіону, а також замовлення роботодавців.

У рамках візиту заступник директора Державного центру зайнятості ознайомився із організацією навчання за професіями туристичної сфери, готельно-ресторанної справи, а також умовами проживання слухачів у сучасному гуртожитку готельного типу. Окрім того, Сергію Офіцерову презентували роботу Гощанського та Олександрійського відділень Рівненського ЦПТО.

Загалом посадовець високо оцінив організацію навчального процесу, сучасне оснащення кабінетів та лабораторій, а також досвід співпраці з роботодавцями.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/25718.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог