Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

РАЕС у фактах: жовтень 2017

У жовтні 2017 року енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 1 млрд. 867 млн. кВт год електроенергії, що складає 99,6% планового завдання місяця.

У порівнянні з жовтнем минулого року РАЕС збільшила виробництво електроенергії на 150,4 млн. кВт год.

З початку року Рівненською АЕС вироблено 16 млрд. 524 млн. кВт год електроенергії, що більше минулорічного показника на 1 млрд. 696 млн. кВт год електроенергії. Виконання плану за 10 місяців року становить 102,4%.

Коефіцієнт використання встановленої потужності (Кввп) за місяць склав 88,4 %, з початку року – 79,9%. Коефіцієнт готовності (Кг) за місяць – 87,6%, за десять місяців року – 81,2%. У жовтні 2017 року працювали усі чотири енергоблоки РАЕС. Виробництво електроенергії ними за місяць склало відповідно 321, 318, 482 та 746 млн. кВт год.

У жовтні відбулись два короткострокових відключення енергоблоку №3 (ВВЕР-1000) РАЕС: 07.10.2017 через відключення турбогенератора ТГ-5 та 09.10.2017 дією автоматичного захисту. Обидві події кваліфіковано рівнем «нуль - поза шкалою» за шкалою оцінки ядерних подій INES.

Наприкінці жовтня на Рівненській АЕС відбулася місія технічної підтримки ВАО АЕС–МЦ за темою «Передовий досвід у покращенні роботи персоналу шляхом систематичного використання методів запобігання помилок».

Командою експертів відзначено ефективну модель розвитку роботи з персоналом на РАЕС. На 14-й Генеральній Асамблеї Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), яка проходила 16-18 жовтня в Кенджу (Південна Корея), відзначено вагомий внесок генерального директора РАЕС Павла Павлишина у підвищенні безпечної експлуатації атомних електростанцій.

Заступник головного інженера з експлуатації енергоблоків №№3-4 РАЕС Ігор Кузмицький став одним із експертів Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), під час міжнародної партнерської перевірки на Смоленській АЕС (РФ), яка проходила у жовтні.

Інспекція Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ), яка тривала 18-28 жовтня на проммайданчику електростанції, підтвердила дотримання РАЕС міжнародних гарантій відповідно до «Порядку застосування гарантій нерозповсюдження ядерної зброї».

https://www.rnpp.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог