Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненська область увійшла у трійку регіонів, де найкращий інвестиційний клімат

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко на засіданні колегії облдержадміністрації зазначив, що, зараз в останніми дослідженнями, Рівненська область увійшла у трійку регіонів, де найкращий інвестиційний клімат.

Пан Муляренко наголосив, що підрахунки здійснював незалежний інститут. Обсяг міжнародних інвестицій за півроку в область становив 190 млн. доларів. Додав, що в області також відновився ріст промисловості (на сьогодні приріст становить 10%), хоча на початку року був спад на 9%.

Натомість, у своїй доповіді заступник голови Ігор Тимошенко зазначив, що в області не вистачає вагонів для перевезення продукції (є тільки третина від потреби).

Ріст промисловості відбувся за рахунок виробництва меблів та видобувної галузі.

Щодо сільського господарства, то нині, за підрахунками ОДА, не використовують в області лише 40 тис.га ріллі, удвічі менше, аніж у 2015 році.

https://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=79907

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог