Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчання за професією «Токар»

Токар - найбільш поширена професія у сфері механічної обробки металів та інших матеріалів. Представники професії працюють в усіх галузях господарського комплексу: механічних, ремонтно-механічних, інструментальних цехах, в майстернях у сільському господарстві, будівництві, сфері побуту.

Роботодавці залюбки запрошують на роботу випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Токар».

Кваліфікованих майстрів токарної справи готують у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Безробітні, направлені базовими центрами зайнятості проходять навчання безкоштовно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). Інші ж категорії населення навчаються за власні кошти або кошти підприємств, що їх направляють.

У навчальному закладі досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання діляться із слухачами секретами обробки металу, а навички тут здобувають на сучасних металообробних верстатах, зокрема, й з програмним керуванням, в обладнаних навчальних майстернях, із використанням сучасних інформаційних технологій та інтерактивного мультимедійного комплексу. Важливо, що в РЦПТО ДСЗ при розробці навчальних планів т

а програм максимально враховуються вимоги роботодавців. І ті завжди цінують наших випускників - справжніх професіоналів – токарів.

Тривалість навчання – 6,2 місяця. Початок навчання – 12 жовтня 2017 року.

Місце навчання – Олександрійське навчальне відділення.

Забезпечуємо гуртожитком готельного типу.

Виробничу практику слухачі проходять здебільшого на своїх майбутніх робочих місцях.

Адміністрація: м. Рівне, вул. Пирогова, 8. Телефон/факс: 0362 68 37 95

Чекаємо на навчання!

Рівненський обласний центр зайнятості 63-36-52 (відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи)

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог