Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Шляхетні власниці живописної «Верети» експонують свої картини в центральному залі галереї європейського живопису «Євро-Арт»

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4) в черговий раз презентує яскраве закарпатське малярство.

Колектив галереї мав багато спокус щодо претендентів, але вибір було зроблено у підтримку творчості шляхетних жінок-художниць Одарки Долгош, Олени Кондратюк, Людмили Корж-Радько, Надії Пономаренко з Ужгорода.

Нині саме вони презентують арт-проект «Верета» у містах України (Вінниця, Тернопіль, Чернівці), який підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма». В експозиції представлено 42 роботи, що створюють враження цільного полотнища живописного килима Закарпаття, що зітканий з окремих декоративних орнаментальних фрагментів художньої уяви мисткинь. Ці картини різні за жанровою та видовою структурою, але без сумніву, тематика творів О. Долгош відгукнеться щемливими нотками у душі кожного, для кого має значення звідки ми родом; роботи О. Кондратюк введуть глядача у світ символічних таємниць буденності і вічності; творчість Л.Корж-Радько налаштує на колірні асоціації «чорно-біле-сіре-привабливе», картини Н. Пономаренко нагадають відвідувачам, що й у ХХІ столітті ще існує прекрасне почуття у нашому житті - ніжність.

Представлене малярство, в якому органічно нанизується яскраве звучання світла і кольору, підтверджує: в творчих майстернях О. Долгош, О. Кондратюк, Л. Корж-Радько, Н. Пономаренко закарпатська живописна школа продовжує розвиватися у нових формах сучасності. До речі, в Ужгороді вважають, що ці шляхетні власниці живописної «Верети» - найкращі жінки-художниці Закарпаття.

Приходьте на виставку, щоб переконатися у цій істині. У презентації беруть участь: художниці із Ужгорода Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько, Надія Пономаренко, члени Рівненської обласної організації Національної спілки художників України Петро Подолець, Іван Жилка, Володимир Гвоздинський, мистецтвознавці Любов Крайлюк і Сергій Виткалов, культурно-мистецька спільнота Рівного.

Час презентації - 16.00. Виставка триватиме до 22 жовтня 2017 р.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог