Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Топ-тема звернень громадян у 2016 році – заробітна плата

У 2016 році до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 482 звернення громадян, з них 28 колективних. З урахуванням колективних звернень всього звернулися 754 громадянина.

Найбільш актуальною групою питань, які порушували у зверненнях громадяни протягом року, є праця і заробітна плата - 434 (90 %): невиплата заробітної плати, її індексації; розрахункових коштів при звільненні; неналежне оформлення трудових відносин (легалізація заробітної плати), невиплата середньомісячної заробітної плати мобілізованим та призваним на строкову військову службу; невиплата вихідної допомоги при звільненні працівників у зв’язку з призовом на військову службу; звільнення та поновлення на роботі; не нарахування та невиплата грошових коштів за листами непрацездатності, ненадання уточнюючих довідок працівникам.

Фахівці Управління надали 199 письмових роз'яснень щодо порядку надання соціальних відпусток працівникам, які мають дітей віком до 15 років, дітей-інвалідів, одиноким матерям, які виховують дітей без батька; військовослужбовцям; атестація бухгалтерів бюджетної сфери.

Питань охорони праці стосувалися 24 звернення (4,9 %): проведення розслідувань нещасних випадків; недотримання норм охорони праці та техніки безпеки забудовниками багатоквартирних будинків при експлуатації дахових котелень в житлових будинках; щодо дотримання правил охорони праці та техніки безпеки власниками баштових кранів, атракціонів сімейного відпочинку, газових заправок

. Традиційно найбільше звертаються жителі Рівного та Рівненського району – 220, Здолбунова та Здолбунівського району – 25, м. Сарни та Сарненського району – 20, м. Вараш (Кузнецовськ) та Кузнецовського району – 18.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог