Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Туристичні бази Рівненщини: ціни та умови

База відпочинку «Воронуха»

Знаходиться на території Щекічинської сільської ради, урочище Воронуха, Корецького району. На території бази є озеро, на березі якого розташовані одно- та двоповерхові дерев'яні будиночки.

Вартість оренди будиночків на добу - від 150 до 800 гривень. Також до послуг відпочивальників ресторан «Корчма», більярдний зал, баня, риболовля, прокат велосипедів та сон на вуликах.

База відпочинку "Гуляй хата"

Знаходиться за 70 км від міста Рівного в селі Хотин, Березнівського району, біля річки Комарниця. До послуг відпочивальників два чотиримісні будиночки, прокат катамаранів та човнів, баня, купання у чанах. Вартість оренди будиночків становить 800 гривень на добу. Чани і баня - 200 грн за годину.

База відпочинку «Monte Carlo»

Знаходиться у селі Решуцьк, Рівненського району. Тут є готель на три великих номери та будинок-шале - невеликий і затишний сільський будиночок, побудований в швейцарському стилі. До послуг відпочивальників: баня, катання на байдарках, дитячий майданчик, альтанки, риболовля. Вартість оренди альтанки - 80 грн з людини. Номери - від 350 грн/доба. Сауна - 500 грн за 3 год, байдарки 100 грн/год.

Заміський клуб сімейного типу Beermudy club

Знаходиться біля села Ходоси, Рівненського району, за 20 кілометрів від Рівного. До послуг відпочивальників: штучне озеро, пляж, альтанки, будиночки на 2-10 людей, баня, риболовля, дитячий майданчик, волейбольний майданчик, прокат дитячих велосипедів та квадроциклів, кафе-бар. Відпочинок у альтанці обійдеться у 50грн з людини (діти до 5 років - безкоштовно), з ночівлею - 100 грн з людини. У вартість входять дрова, шампури, решітки, казанки.

База відпочинку на території «Рівнехолоду»

Знаходиться у Рівному на вулиці Млинівській. До послуг відпочивальників - 17 альтанок. Найменші — для невеликих компаній до 15 осіб і коштують 300 грн. Вартість більших альтанок - від 500 до 1000 грн. На базі відпочинку є ставок, в якому можна порибалити. Щоправда, риболовля платна. Також тут є спортивні та дитячі майданчики з гірками, батутами та гойдалками. На території є власний зоопарк з екзотичними птахами, поросятами, кроликами та козами.

http://radiotrek.rv.ua/news/bazy_vidpochynku_rivnenskoi_oblasti_216851.html

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог