Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У Рівненській ОДА вирішуватимуть питання соціальної адаптації учасників АТО

9 червня в Рівненській ОДА відбудеться засідання обласного штабу з питань координації роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб.

Захід розпочнеться об 11-00 в каб. 601.

На розгляд штабу винесені наступні питання:

1. Надання статусу ветерана війни – добровольця, учасника бойових дій, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України на обласному рівні.

2. Окремі питання медичного забезпечення учасників АТО, зокрема проведення дорого вартісного лікування онкохворих учасників АТО.

3. Надання освітніх послуг для дітей учасників АТО.

4. Надання причетним списків учасників антитерористичної операції після взяття їх на військовий облік у військових комісаріатах Рівненської області, питання захисту персональних даних.

5. Діяльність телефонних «гарячих ліній» з надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

6. Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції.

7. Надання безоплатної вторинної правової допомоги учасникам АТО.

8. Організація роботи в області із соціального захисту учасників АТО: виплата допомоги із обласного, місцевих бюджетів, соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції, забезпечення житлом членів сімей загиблих учасників АТО, психологічна реабілітація учасників АТО.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/47096.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог