Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У Рівному отримали посвідчення інспектора праці п’ять фахівців виконавчого комітету міської ради

Вручили посвідчення інспекторам праці органу місцевого самоврядування заступник начальника Управління Держпраці у Рівненській області Наталія Карп’юк та заступник Рівненського міського голови Сергій Васильчук.

Наталія Карп’юк підкреслила важливість повноважень, делегованих органам місцевого самоврядування. Статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад належать здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення та накладення штрафів за порушення.

«Нині відстоювати права найманих працівників підприємств обласного центру будуть не лише інспектори Управління Держпраці, а й їх колеги з управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради. Всебічну підтримку в оволодінні належними знаннями, методичну та практичну допомогу в проведенні роз’яснювальної та інспекційної роботи ми вам гарантуємо», - наголосила Наталія Карп’юк.

Посвідчення інспекторів праці отримали:

- Лариса Сасько, начальник відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради;

- Людмила Матко, провідний спеціаліст відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради;

- Сергій Соловйов, головний спеціаліст відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради;

- Марина Бернацька, спеціаліст І категорії відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради;

- Лариса Ісакова головний спеціаліст відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог