Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У Рівному почне діяти електронна карта пацієнта

Принаймні її запуск вже за місяць-два пообіцяли в управлінні охорони здоров’я Рівнеради Напередодні на бюджетній комісії розглядалося питання про виділення грошей на закупівлю комп’ютерної техніки.

Як відзначає начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, саме цього не вистачає для запуску електронної системи карток пацієнтів, адже і сервери, і сама програма вже закуплені:

Це буде по всіх поліклініках, по всіх ПМСД і лікарнях міста Рівного. Програма закуплена, вже на кінець березня вона повинна працювати. Нам потрібні комп’ютери.

До того ж, ця система буде підключатися до електронної системи МОЗ, що теж зараз на завершальному етапі впровадження, а також співпрацюватиме із системою, яку розробляють у рамках проекту Світового Банку.

Електронна медична карта пацієнта – це система, що замінить паперові картки, і буде містити реєстраційні дані, результати медичних оглядів, антропометричні виміри, лабораторні обстеження і різноманітні графічні дані (УЗД, рентген і так далі).

Ілона Якимюк

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог