Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У Рівному провели квест «Світ професій»

На продовження спільної діяльності Рівненського міського центру зайнятості та молодіжної громадської організації «Новий рівень» у сфері професійної орієнтації школярів у Рівному відбувся квест «Світ професій».

 

Вихованці християнського підліткового клубу «Цегла» продовжують знайомитись зі світом професій. Їм запропонували спробувати себе у професіях різних типів – продавець та касир торговельного залу, велосипедист-кур‘єр, сценарист, оператор комп‘ютерного набору та коректор, озеленювач та ландшафтний дизайнер. Рухливі ігри завжди до вподоби малечі, тим більше, що кожне завдання – це частинка дорослого життя. 

Реалістичність завданням додавало те, що професійна діяльність у квесті відбувалася «по-дорослому» – діти висаджували справжні квіти, писали справжні реклами, а потім набирали на комп‘ютері, ліквідовували справжні несправності велосипеда, робили компліменти справжнім покупцям. Цій реалістичності завдячуємо роботодавцям, які виступили спонсорами нашого веселого заходу, а це: комунальне підприємство «Рівненський міський трест зеленого господарства», мережа експрес-маркетів «Сім-23» товариства з обмеженою відповідальністю «КЛЕВЕР СТОРС», ФОП Роман Рудник та «Карт Центр», а солодкі призи надало товариство з обмеженою відповідальністю фірма «МАГУР».

У ході гри учасникам необхідно було на час підібрати продукти для бабусі, яка прийшла з цілою купою списків, придумати мініатюрну виставу про улагодження конфліктної ситуації між покупцями, розвеселити похмурих покупців компліментами, придумати та набрати на комп‘ютері рекламу 20-го І-фону, а ще розібратися з назвами рослин, намалювати схему клумби та посадити квіти в горщик, підготувати до виїзду велосипед, ліквідувати його несправність – накачати спущене колесо та розповісти про правила дорожнього руху для велосипедистів. Разом з добровільними вихователями клубу «Цегла» на станціях дітей зустрічали фахівці обласного та міського центрів зайнятості, які грали ролі представників згаданих професій. Весело було всім.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості Лариса Масталярчук в кінці заходу підсумувала: «Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, адже ми робимо важливу справу. До нових зустрічей!».

 

 

 

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. 63-36-52 (відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи)

 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог