Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Виставка майстрів народного мистецтва

Помилуватися прекрасними вишиванками та філігранними виробами з соломки запрошуємо вас до відділу мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, де 4 жовтня о 14 год. відбудеться презентація художньої виставки майстрів народного мистецтва з Сарн Галини Паньковець та Тетяни Галах.

Галина Яківна Паньковець перші уроки вишивки отримала від мами, яка дуже гарно володіла ремеслом. З маминої скрині, спочатку, роздивлялась старі візерунки на рушниках, сорочках. Згодом ці узори вона переносила на рушник, компонуючи і доповнюючи орнаментами та мережкою. Всі роботи виконувала в традиціях поліської вишивки хрестиком, червоними та чорними нитками. Світло і затишно стає на душі в кожного, хто розглядає чарівні вироби невтомних рук майстрині, де кожен витвір випромінює власну мелодію.

Створити власний дивосвіт і з головою зануритися в роботу притаманно лише творчим натурам. У такі натхненні хвилини, що непомітно трансформуються в години, і народжуються неперевершені зразки таланту. Тетяна Галах втілює фантазії в прекрасні вироби із соломки.

Розглядаючи дивовижні зразки її казкового ремесла, важко втриматися від подиву, настільки філігранно нанизаний у цікаву композицію дрібненький матеріал. Робота, яку виконує майстриня, забирає чимало сил. Але вона того варта. Завдяки наполегливій праці учні Тетяни Романівни навчилися робити з соломи витвори мистецтва: обереги, картини, дідухи, вази, жіночі сумочки та солом’яні капелюшки, брилі, дівочі віночки, декоративно-вжиткові речі, скриньки. Тетяна Романівна є активним учасником районного любительського об’єднання «Самоцвіти Сарненщини», при комунальному закладі «Сарненський районний будинок культури».

Творче покликання Сарненських майстринь – творити красу та дарувати своє прекрасне мистецтво людям і від того, світ стає прекраснішим.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог