Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Всеукраїнський ярмарок вакансій в «Епіцентрі»

У рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!» Служба зайнятості проведе 8 грудня спільно із Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та Національною мережею декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова лінія» Всеукраїнський ярмарок вакансій одночасно у понад 30 містах України.

У Рівному публічне відкриття заходу за участю ЗМІ відбудеться об 11:00 за адресою: м.Рівне, вул. Макарова, 17. У заході візьмуть участь: директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук; директор Рівненського міського центру зайнятості Володимир Даценко; директор ТОВ «Епіцентр К» у м.Рівне Олександр Суржик; представники влади.

Під час заходу шукачі роботи зможуть побачити відкриті вакансії не тільки «Епіцентру К» та «Нової лінії», а й скористатися базою вакансій служби зайнятості з усієї України.

Окрім пошуку роботи фахівці служби зайнятості будуть надавати консультації, допомагатимуть охочим складати резюме, проводитимуть профорієнтаційні тестування та інше.

Акредитація ЗМІ обов’язкова та триватиме до 18 години 7 грудня за тел. 63-36-52.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Рівненського обласного центру зайнятості

Тел.: 63-36-52

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог