Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

З Кропивницького повернулись із нагородами

Юні ботаніки з Рівненщини вибороли призові місця на VІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків, в якому брали участь 19 команд з 17 областей. 

Рівненщину представляли Софія Маслянчук, учениця 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи №13, яка є вихованкою Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, та Вікторія Ольховик, учениця 9 класу Рівненського обласного ліцею, яка є членом гуртка „Юні ботаніки» на Станції юних натуралістів.

Команда юних ботаніків Рівненської області виборола у Кропивницькому ІІ місце у фотовиставці „Рослини України, які підлягають особливій охороні» та отримала І місце за польовий практикум.

За підсумками VІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команда юних ботаніків Рівненської області була відзначена дипломом переможця.

http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=77164

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог