Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

За двох неоформлених працівників підприємцю винесено постанову про накладення 192 тис. грн штрафу

Під час чергового обстеження підприємств Березнівщини районна робоча група з питань легалізації праці виявила у фізичної особи – підприємця двох працівників, з якими на момент обстеження не було оформлено трудових відносин.

Таким чином, в порушення частини 1 та частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України підприємець, що займається роздрібною торгівлею, допустив до роботи без укладення трудових договорів двох продавців.

На підставі довідки робочої групи фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели інспекційне відвідування підприємця і встановили факт несвоєчасного оформлення трудових відносин.

На підставі виявлених порушень уповноваженими посадовими особами Управління було винесено постанову про накладення штрафу у сумі 192 тис. грн.

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України підприємцю доведеться сплатити 30 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення (30х3.200 грн =96.000х2=192.000 грн).

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог