Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Завдяки діям державних інспекторів на Рівненщині за 9 місяців виплатили майже 20 мільйонів гривень заборгованої зарплати

Про результати роботи наглядовців у сфері трудового законодавства доповіла на засіданні колегії Управління Держпраці у Рівненській області заступник начальника Управління Наталя Карп’юк.

Так, за 9 місяців 2017 року здійснено 381 перевірку додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування і 7 інспекційних відвідувань, інформація щодо яких внесена до реєстру повідомної реєстрації. Загалом перевірено 302 роботодавці.

За результатами перевірок складено 388 актів, на усунення виявлених порушень внесено 223 приписи. Окрім того, судами розглянуто 39 адміністративних проваджень, з них 22 - з накладанням штрафних санкцій. Пріоритетна увага приділяється легалізації ринку праці.

За січень-вересень до Управління надійшло 69 довідок від районних робочих комісій, які обстежили 676 суб’єктів господарювання. На їх підставі проведено 28 перевірок. За результатами обстежень працевлаштовано 42 особи та на виконання приписів - 23 особи.

Загалом за результатами перевірок та виконання приписів належно працевлаштовано 120 осіб. За звітний період на 23 підприємствах виявлені порушення з питань працевлаштування інвалідів. На усунення виявлених порушень посадовим особам внесено 23 приписи.

Окрім того, перевірками на 46 суб’єктах господарювання виявлені порушення вимог законодавства щодо проведення атестації робочих місць працівників за умовами праці та на одному – порушення гарантій військовослужбовцям і мобілізованим.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог