Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку у ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД»

Комісія, утворена наказом начальника Управління Держпраці у Рівненській області, провела в період з 10 січня по 13 лютого 2017 року спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 09 січня 2017 року на об’єкті будівництва «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД».

Випадок стався близько 19 год. 20 хв. на об'єкті будівництва «Реконструкція незавершеного будівництва Горбаківської школи ЗОШ І-ІІІ ст.», що в с. Горбаків Гощанського району, із двома охоронниками ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД».

Внаслідок протиправних дій інших осіб один охоронник помер на місці події, другий отримав тілесні ушкодження. Роботу комісії було продовжено згідно з наказом Управління Держпраці у Рівненській області від 23.01.2017 №24 у зв’язку з відсутністю відповідних матеріалів (висновків) від органів досудового розслідування.

Розглянувши матеріали спеціального розслідування, комісія, на підставі листа СУ ГУНП в Рівненській області від 10.02.2017 №1586/24-2017, прийшла до висновку, що охоронникам Ф. та Б. були заподіяні тілесні ушкодження сторонніми незнайомими особами під час перебування на робочому місці та виконанні потерпілими трудових (посадових) обов’язків. Тому на підставі ч.1,2,16 п. 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 №1232, нещасний випадок із охоронниками ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» вважається пов’язаним з виробництвом, підлягає обліку ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» і про нього складаються акти за ф. Н-1 на кожного із потерпілих.

Члени комісії мали зустрічі з дружиною потерпілого Ф та потерпілим Б., роз’яснили їм їх права і обов’язки у зв’язку з настанням нещасного випадку на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства України.

Визначено особи, які допустили порушення вимог інструкції з охорони праці: - охоронники ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Ф. та Б. порушили трудову і виробничу дисципліну, а саме вимоги інструкції з охорони праці для охоронника: - перебуваючи в робочий час на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння (легка ступінь), допустили на робоче місце особу, яка не має відношення до їх роботи, чим порушили п. 1.8. розділу І Загальні положення, п. 3.16. розділу ІІІ Вимоги безпеки під час виконання роботи «Інструкція з охорони праці №3 для охоронника», затвердженої наказом директора ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» від 16.05.2016 №15/РЄ.

СУ ГУНП у Рівненській області проводиться досудове розслідування даного нещасного випадку.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог