Каталог фірм та організацій Рівненської області та м.Рівне. Новини регіону. Дошка оголошень.

Випадкове зображення

Перехрестя на вул.Дубенській

Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Партнери

Історична Волинь Официальный сайт Ровенского обласного отделения ЛРУ

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У 2017 році за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тис. громадян

• За січень-грудень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 40,2 тис. безробітних громадян.

У 2017 році до Управління Держпраці звернулися 1325 жителів Рівненщини

Протягом 2017 року до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 868 звернень громадян (у 2016 – 482). З них: 94 – поштою (у т.ч. електронною), 177 подано особисто, 250 - через органи влади, 292 - через Урядову гарячу лінію, 90 - через Рівненський обласний контактний центр.

Дубно виграло європейський грант на мільйон євро

Подробиці розповідає міський голова Дубна Василь Антонюк: Дубно взяло участь у європейському конкурсі по угоді мерів і виграло його по чотирьох об’єктах.

9 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватись для участі у ньому можна буде на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти з 9 до 31 січня.

РАЕС у фактах: грудень 2017 року

Енергоблоками Рівненської АЕС у грудні 2017 року вироблено 1 млрд. 473 млн. кВт год електроенергії, що складає 104,3% планового завдання місяця. У порівнянні з груднем минулого року електроенергії вироблено на 183 млн. кВт год більше.

У Рівному біля органного — нова скульптура і музика Баха, Моцарта й Бетховена

На майдані Музики перед Рівненським органним залом встановили скульптуру арфи з янголом. Тож тепер композиція із викладеного бруківкою у формі зірки підвищення з лавочками набула завершеної форми.

З 1 січня у Рівному діють нові тарифи на тепло та гарячу воду

У лютому рівняни отримають платіжки від «Рівнетеплоенерго» з новими тарифами. Їх наприкінці грудня затвердили на засіданні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

2017 рік: ціна змін для Рівненщини

На розвиток Рівненщини в 2017 році з обласного бюджету виділили 263 мільйони гривень, або в 2,3 рази більше, аніж торік. Це результат реформи децентралізації, яка дає нові фінансові можливості для розвитку кожної окремої громади і області в цілому.

РАЕС у 2017 році вироблено максимальну кількість електроенергії за всю її історію

Енергоблоками Рівненської АЕС у 2017 році вироблено 19 мільярдів 792,9 мільйона кВт год електроенергії, що є максимальним показником за всю історію електростанції. Це на 2,32 млрд. кВт год більше, ніж вироблено 2016 року. Виконання РАЕС річного плану 2017 року з виробництва електроенергії склало 102,7 %.

Президент України призначив стипендії медикам з Рівного

Напередодні Нового року Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я».

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог