Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Анонси

Анонси

Туристичні бази Рівненщини: ціни та умови

База відпочинку «Воронуха»

Знаходиться на території Щекічинської сільської ради, урочище Воронуха, Корецького району. На території бази є озеро, на березі якого розташовані одно- та двоповерхові дерев'яні будиночки.

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»!

Час презентації: п’ятниця, 23 червня 2017 р., 17:00 год.

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається виставка робіт групи «Художник» під керівництвом Анатолія Іваненка «Кольоровий простір»

Час презентації: середа, 24 травня 2017 р., 13:00 год.

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».


Рівнян запрошують на свято котиків

П`ятого березня в Рівненському зоопарку святкуватимуть День котиків. Програма заходів буде насичена та цікава. Прийти на свято запрошують рівнян, для них в зоопарку підготували чимало цікавого. Дійство розпочнеться о 13-й годині.

Весела родина Свинки Пеппи у Рівному

Весела інтерактивна музична вистава для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це яскраве, веселе, динамічне шоу, сповнене добрими жартами, веселими піснями, танцями й іграми за участю великих ляльок та маленьких глядачів.

Рівненська обласна філармонія. Анонс концертів на березень 2017 року

8 березня 2017р. 19.00 год.

Вперше у Рівному! Концерт камерної романтичної музики. Юлія Ван (скрипка, Китай-Німеччина-Україна), Денис Яворський (фортепіано, Україна, Київ).

Станьте частиною нового літературного альманаху «Ангел на ротації»!

Запрошуємо обдарованих дітей із родин учасників АТО та загиблих за часів Майдану та АТО узяти участь у проекті видання дитячого літературного альманаху «Ангел на ротації».

«Заплітаючи коси у час»: персональна виставка Софії Чокан у галереї європейського живопису «Євро-Арт»

У суботу, 21 січня 2017 р. о 17.00 год. в  галереї європейського живопису «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4) відбудеться презентація персональної виставки Софії Чокан. 

Новий музичний рік Рівненська Філармонія розпочинає з Міжнародного фестивалю органної музики "Органний собор -2017"!

(17 січня - 18 лютого)

В «Органному соборі» цього сезону ми проведемо невеличкий експеримент. До нас завітає чотири запрошених органісти і асистентами їх під час концертів виступлять молоді рівненські музиканти, учні музичних шкіл та училищ. Це буде цікаве поєднання досвіду та молодості. До вашої уваги як гості з-за кордону, так і українські органісти різних поколінь. Музика переважатиме традиційна, старовинна барокова, але із залученням романтичних та українських композиторів. Встигніть насолодитись високою музикою після свят! Фестиваль триватиме до кінця зими.

Полная информация про апостиль читать полностью | Гляньте коптильни тут inlet.com.ua. Качественный выбор.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог