Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Архів до лютого 2009 р.

Архів новин з старої версії порталу

Економіка

Завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів податкової служби Рівненщини за дев’ять місяців поточного року до зведеного бюджету області зібрано 1 млрд. 371,4 млн. грн.

Служба зайнятості

У вересні знай?ли роботу за сприяння державної служби зайнятості 3687 осіб, що на 33,6% біль?е, ніж за попередній місяць.

«ПОЛІСЬК?Й ТРАМВАЙ» СКОРО ПОЇДЕ!

Проект Володимирецької та Зарічненської райдержадміністрацій «Розробка туристичного продукту «Поліський трамвай», біль?

Благодійна акція від газети ОГО

300 дітей-сиріт та напівсиріт із навчальних закладів відвідали кіноцентр “Єра” у рамках благодійного проекту “Допомогти так легко”.

Місцеві бюджети

Власні доходи місцевих бюджетів зросли проти січня-вересня 2007 року на 188,4 млн. грн. або на 40,3% і на 01.10.2008 склали 656,2 млн. грн. Завдання виконано на 108,8%.

100 кращих товарів України

У вівторок, 14 жовтня, нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — “100 кращих тов

Благодійна акція

Рівненська обласна дирекція НАСК «Оранта»19 жовтня проведе день відкритих дверей у Рівненському спеціальному до?кільному дитячому будинку, що на вулиці О.Олеся, 16.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог