Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Бізнес

Новини бізнесу

РАЕС у фактах: грудень 2017 року

Енергоблоками Рівненської АЕС у грудні 2017 року вироблено 1 млрд. 473 млн. кВт год електроенергії, що складає 104,3% планового завдання місяця. У порівнянні з груднем минулого року електроенергії вироблено на 183 млн. кВт год більше.

РАЕС у 2017 році вироблено максимальну кількість електроенергії за всю її історію

Енергоблоками Рівненської АЕС у 2017 році вироблено 19 мільярдів 792,9 мільйона кВт год електроенергії, що є максимальним показником за всю історію електростанції. Це на 2,32 млрд. кВт год більше, ніж вироблено 2016 року. Виконання РАЕС річного плану 2017 року з виробництва електроенергії склало 102,7 %.

Комплекс з переробки РАВ Рівненської АЕС готовий до комплексних випробувань

У 2005 році на Рівненській АЕС в рамках проекту міжнародної технічної допомоги TACIS, спільно з Єврокомісією розпочалась реалізація проекту з будівництва комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРАВ).

Енергоблок №3 РАЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт

Станом на 8 годину 8 грудня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1850 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Майже 15 мільйонів гривень сплатили підприємці Рівненщини за право торгувати підакцизною продукцією

За десять місяців поточного року суб'єкти господарювання Рівненщини, що здійснюють торгівлю алкогольною та тютюновою продукцією, спрямували до бюджетів місцевих громад понад 14,6 мільйона гривень плати за ліцензії.

У Рівному стали відомі переможці конкурсу на кращий проект соціального підприємництва

Чотири призери конкурсу представили свої проекти в Центрі розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості під час b-social Ukraine Forum - Форуму з соціального підприємництва.

За двох неоформлених працівників підприємцю винесено постанову про накладення 192 тис. грн штрафу

Під час чергового обстеження підприємств Березнівщини районна робоча група з питань легалізації праці виявила у фізичної особи – підприємця двох працівників, з якими на момент обстеження не було оформлено трудових відносин.

РАЕС у фактах: жовтень 2017

У жовтні 2017 року енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 1 млрд. 867 млн. кВт год електроенергії, що складає 99,6% планового завдання місяця.

На розвиток власного господарства аграрії області отримають 4,5 мільйони гривень

На розвиток власного господарства вони отримають 4,5 мільйони гривень. Саме таку суму спрямували з держбюджету сільськогосподарським виробникам області на компенсацію відсотків за кредитами. 

Майже 4,5 тисяч порушень з охорони праці виявили на підприємствах Рівненщини інспектори за 9 місяців

Підсумки роботи за 9 місяців підбили на засіданні Колегії Управління Держпраці у Рівненській області, яке відбулося під головуванням начальника Управління Юрія Наконечного. Серед головних питань – наглядова діяльність.

Самая детальная информация доставка цветов Харьков здесь. | Интернет-магазин парфюмерии интернет магазин недорогой парфюмерии.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог