Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Культура та відпочинок

Культура та відпочинок

У Рівному відкрилася виставка картин сучасного європейського мистецтва "Час вкаже на майстра"

До експозиції увійшли роботи художників з п`яти країн світу. Роботи виконані в стилі експресіонізму, абстракції та авангардизму.

До уваги видавців Рівненщини!

Міністерство культури розпочинає прийом пропозицій від суб'єктів видавничої справи щодо відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек.

Відпочинок на Білому озері на Рівненщині: ціни та умови у 2017 році

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі озера Біле, що у Володимирецькому районі. Озеро це - чимале: площа -354 гектари. Глибина подекуди сягає 34 метрів. Вода в озері має високий вміст гліцерину. Тому гарно лікує шкірні хвороби.

На Рівненщині відбудеться унікальний фестиваль

7-го липня, на Рівненщині розпочнеться найбільша туристична подія краю – відкритий Етно-Тур-Фест «Бурштиновий шлях». Захід відбудеться на базі найдовшої в Європі діючої вузькоколійної залізниці «Антонівка-Зарічне».

Буккросинг польської книги по-рівненськи

4 липня о 12.00 у відділі абонемента Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося відкриття виставки вільного книгообміну літератури польською мовою за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

ТОП-5 туристичних родзинок Рівненщини

Перелік туристичних об'єктів Рівненщини, де варто побувати:

Рівненщина запрошує на унікальний фестиваль «Бурштиновий шлях»

7 липня на Рівненщині розпочнеться найбільша туристична подія краю. Упродовж трьох днів триватиме VІ регіональний відкрий Етно - Тур - Фест «Бурштиновий шлях».

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»!

Час презентації: п’ятниця, 23 червня 2017 р., 17:00 год.

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Відпочинок в Карпатах, мальовничий та чаруючий, детальніше: http://smerekoviy-dvir.com.ua/.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог